Łódź Górna

Słowiańska - 5 minut od ścisłego centrum miasta

Bliskość zieleni

500 m do Parku im. Reymonta
900 m do Parku im. Dąbrowskiego
1200 m do Parku im. Legionów

Zakupy

200 m do Biedronki
350 m do Carrefour
800 m do rynku Górniak

Galerie handlowe

2,7 km do Galerii Łódzkiej
2,9 km do Pasażu Łódzkiego

Zdrowie i edukacja

350 m - miejskie centrum medyczne
400 m - apteka
600 m - szkoła muzyczna
800 m - żłobki, przedszkola

Rozrywka

600 m do Fuzji
800 m do Ogrodów Geyera
2,5 km do OFF Piotrkowska
2,4 km do Kina Helios

Sport

300 m Klub Fitness Revolve
800 m Calypso - Ogrody Geyera
950 m VOLT Boulderownia wspinaczka
2,2 km Zatoka Sportu

W SKRÓCIE

Ulica Słowiańska Łódź

Ulica Słowiańska odchodzi od ulicy Przybyszewskiego i Milionowej.  Sama ulica Przybyszewskiego jest obecnie w generalnym remoncie.  Dla mieszkańców Słowiańskiej oznacza to nowe otoczenie oraz sprawną komunikację miejską, tuż pod domem, zanim zostaną oddane do użytkowania mieszkania w naszym budynku.

OKOLICA

Najbliższe sąsiedztwo

Na ulicy Słowiańskiej prowadzone są rewitalizacje kamienic, a także nowe projekty mieszkaniowe. Niedawno ukończona została  inwestycja na ok. 100 nowych mieszkań. Bezpośrednio sąsiadująca ulica Przybyszewskiego zapewni szybki dojazd tramwajem do Centrum Łodzi  – ok. 12 minut do stacji przesiadkowej, tak zwanej Stajni Jednorożców, na skrzyżowaniu al. Mickiewicza i al. Kościuszki.

OKOLICA

Park Reymonta

Do parku im. Władysława Stanisława Reymonta mamy jedynie kilka minut spacerem.  Powierzchnia parku wynosi 6,3 ha. W wodach stawu pięknie odbijają się zabudowania tzw. Białej Fabryki Ludwika Geyera, w której obecnie mieści się Centralne Muzeum Włókiennictwa.

RESTAURACJE

Spacerem do Ogrodów Geyera

Ogrody Geyera to miejsce, które prężnie poszerza ofertę nie tylko restauracji, kawiarni i śniadaniowni, ale także ciekawych punktów sportowych i rozrywkowych. Już teraz – w zasięgu spaceru mamy dostęp do wyjątkowych kuchni z  różnych stron świata. 

MAPKA DOJAZDOWA

Atrakcje w okolicy

FORMULARZ KONTAKTOWY

Napisz do nas!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wow House Sp. z o.o. w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.

    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Wow House Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, poczta e-mail dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Wow House Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści marketingowej.